
Модел LG От Lucky Miner минно дело scrypt Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 11 MH/s за консумация на енергия от 12W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 0.00 | $ 0.14 | $ 1.70 |
| Електричество | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| печалба | -$ 0.01 | -$ 0.21 | -$ 2.50 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12W±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Производител | Lucky Miner |
| Модел | LG |
| Също така известен като | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Освобождаване | May 2026 |
| Размер | 109 x 99 x 45mm |
| Тегло | 370g |
| Ниво на шума | 38db |
| Захранване | 12W |
| Интерфейс | WiFi 2.4G |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |